PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140459}
7,2 97 433
oceny
7,2 10 1 97433
5,7 25
ocen krytyków
PitBull
powrót do forum filmu PitBull

...bo wyłączyłem po 20 minutach. Niestetto, w ciągu tego czasu zrozumiałem jedynie dwa zdania i to tylko dlatego, że były one mówione w języku obcym, więc były napisy. Uważam, że ktoś robi sobie jaja z widzów.

boskallitania

Cóż, wszystko jest kwestią gustu. Tobie podoba się bełkot, mnie nie. W szczególności, jeśli tego bełkotu nie rozumiem.
To tak podobnie, jakby ktoś się zachwycał, że Chińczycy w filmie mówią po chińsku, bo to takie realistyczne. Realistyczne na pewno, ale jeśli ja z tego NIC nie rozumiem (nawet, jeśli oni mówią najlepszą i bardzo wyraźną chińszczyzną) to ten film mija się dla mnie z celem.

ocenił(a) film na 9
metropolis

to nie jet bełkot, tak wygląda rozmowa, gadka, odzywki w normalnym a nie wyidealizowanym świecie serialowym

metropolis

Zgadzam się. Aktor bez względu na to kogo gra, jaką postać powinien być zrozumiały - temu służy dobra dykcja i odpowiednie udźwiękowienie. I realizm nie ma tu nic do rzeczy. Bo co mi po realiźmie jeśli nic nie rozumiem z filmu? Realizm może przejawiać się w kostumach, gadżetach, nawet używaniu branżowych słów. Ale muszą one być wypowiadane odpowiednio głośno i wyraźnie! Mamrotanie pod nosem i zagłuszanie wypowiedzi innymi dźwiękami "z ulicy" to zwyczajny brak profesjonalizmu i niechlujstwo.

ocenił(a) film na 9
boskallitania

No wreszcie ktoś tu napisał to samo, co ja od jakiegoś czasu próbuję wytłumaczyć wielu.
Jeszcze raz powtórzę: nie miałem żadnego problemu ze zrozumieniem dialogów, oczywiście przy uważnym oglądaniu

metropolis

Ja wyłączyłam po 15-tu. Jeśli znajdę z napisami, to zapewne obejrzę.

ocenił(a) film na 8
metropolis

Ja dlatego specjalnie kupiłem DVD, i było bardzo mało dialogów których nie zrozumiałem. Jak się ogląda w necie to tragedia.

thunder20hz

Polecam od razu obejrzeć serial. Jest wszystko co było w filmie, a nawet dużo więcej. Film przy serialu faktycznie wypada słabo.

użytkownik usunięty
hornet

Serial jest arcydziełem.

metropolis

Ci ktorzy wylozyli hajs na ten film dzwiekowcow powinni podac do sadu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones