Rafał Mohr

7,2
11 572 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rafał Mohr

Jako aktor i jako facet. Nie wiem, czego się czepiacie... Bardzo lubię na niego patrzeć.

tsst

Obrzydliwy typ, wygląda jak psychopata . Na co tu patrzeć ?

nathalie34

Jeżeli ty lubisz wypacykowanych lalusiów to twój problem. Rafał to prawdziwy facet z takim dystansem do siebie ,że i części internautów by się przydała lekcja od Rafała, świetny aktor i sympatyczny facet :)

monisia54315

Aktor z niego kiepski , zero klasy , gra w serialikach dla gówniarstwa.
Aj ,nie wiedziałam że go znasz , może i jest sympatyczny , ale straszy z ekranu swoją facjatą.

nathalie34

Jak Pitbul jest serialikiem dla gówniarstwa to ja jestem zakonnicą . Widziałaś go w teatreze tam jest genialny, wiele potrafi poświęcić dla roli, utrata wagi, kto tu się ja gówniara zachowuje. Aktor ma przede wszystkim grać a nie kokietować do kamery by młodociane faneczki klękały mu do stóp.

monisia54315

Może i jesteś, wypisujesz takie głupoty że żal mi Ciebie kobieto ,zapewne stara, starzej się u boku swojego aktorzyny , żegnam ozięble i nie pisz mi więcej , bo tylko czas zawracasz.
Najpierw zobacz w czym ten twój ulubieniec gra , tańczył z gwiazdami, żal gościa , odpadł , tylkko nie płacz po nocach .

nathalie34

Mi ciebie żal nic nie robisz tylko siedzisz na tym portalu i hejtujesz kogo popadnie przejdź się do teatru zobaczysz co to prawdziwa sztuka. Wiem w czym gra i wiem doskonale w czym grał to nie były serialiki dla gówniarstwa, wiesz co to teatr telewizji ? Tak szkoda mi ,że odpadł bo tańczył rewelacyjnie, bawil się tańcem, ale mam za dużo lat ,żeby ryczeć po nocach.

monisia54315

nathalie34 pewnie szcza na widok plastusia Patryka. Rafał to rewelacyjny aktor i liczę, że dostanie rolę w jakimś dobrym filmie na miarę jego talentu.

nathalie34

skąd u ciebie tyle jadu i dlaczego uważasz, że jest kiepskim aktorem? bo co, bo nie pierze brudów publicznie i nie robi wokól siebie skandali?

makintosz

Powodem takich zachowań chyba najczęściej jest własne, nieudane życie :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tsst

Zgadzam sie, jest zajebisty. Mnie tez bardzo sie podoba jego specyficzny typ urody. Nigdy nie przepadalam za typowymi lalusiami

tsst

Też mi się podoba. Ma coś w sobie.

użytkownik usunięty
tsst

Niektórzy mężczyźni w przeciwieństwie do kobiet ładnieją na starość. On jest tego przykładem. Teraz jest sexy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones