PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140459}
7,2 97 472
oceny
7,2 10 1 97472
5,7 25
ocen krytyków
PitBull
powrót do forum filmu PitBull

naprawdę wszystko na wysokim poziomie. Także dźwięk jest dobry w przeciwieństwie do niektórych pozycji.

użytkownik usunięty
BenDov

Aktorstwo na wysokim poziomie? Uhahahahahaha, dobre, naprawdę dobre... Rosati gwiazda jaśniejąca jasno na jasnym niebie, hahahahaha

użytkownik usunięty

a ja powiem tak Rosati zagrala na swoim poziomie wlasciwie byla tam drugo albo nawet trzeci planowa postacia i nie wiem czy jej tekst nie byl wiekszy od jednej kartki A4 co nie onacza ze zagrala zle! Aktorstwo bylo przyzwoite widac staranie sie aktorw o jak najlepsze podejscie do produkcji.Scenariusz naprawde znakomity zreszta jak kiedys slyszlaem scenarzysta siedzal nad nim ponad 4 lata!!! Podejscie do tematu jest jak najbardziej na miejscu mozna zobaczyc jak policjanci traktuja swoj zawod ale tez jakimi sa profrsjonalistami oraz znakomitymi nauczycielami dlla mlodych i niedoswiadczonych.Kazdy z nich ma jakies slabosci jedyna rzecza o ktora tak naprawde walcza to to zeby byc w Policji. Czuja sie z tego dumni. Nie przyjmuja lapowek a za to dostaja od panstwa 800 zl na waciki;)) wstyd!! Mozna powiedziec taka zaplata to taka praca! i to wlasnie miedzy innymi pokazuje film PITBULL

ocenił(a) film na 8

Uwaga SPOILER!! Jedyne czego bym sie czepiał to wspaniała metamorfoza Nielata. Co do aktorstwa to gites. Po zobaczeniu zwiastunów nie byłem przekonany co może w takim filmie robić Grabowski, czy też Mohr. Gebels jest moją ulubioną postacją w filmie[Grabowski wysmienity] natomiast Mohr nie jest juz dla mnie lalusiem z Graczyków. A Rosati jest śliczniutka i tyle...Heh tylko gdzie B.Szulc? Film z glinami bez niego!! Skandaaal :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones