PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140459}
7,2 97 465
ocen
7,2 10 1 97465
5,7 25
ocen krytyków
PitBull
powrót do forum filmu PitBull

Rosati...

ocenił(a) film na 1

Szlag mnie trafia jak widze ta dziewke, aktorka od 7 bolesci gdyby nie to nazwisko nigdy nie wyszla by poza granie przed lustrem do pluszakow. Skoro z niej taka wspaniala aktorka jak sie zarzeka dla ktorej nie liczy sie nazwisko to dlaczego nie wystepuje pod np pseldomimem ? albo najlepiej wcale ?
Nowa gwiazda Gali, Na Zywo i innych gazet o "gwiazdach i gwiazdeczkach".
Tyle jest swietnych aktorek po szkolach, tyle wspanialych dziewczyn na castingach a taka *** z nazwiskiem robi za "gwiazde". Polska ehhh

ocenił(a) film na 9
no_mad

Proponuję najpierw zobaczyć 'Pitbulla', a potem krytykować Rosati. Nie wiem dlaczego tylu ludzi czepia się tej aktorki, chociaż niewielu w sumie film widziało. Zagrała bardzo dobrze i mam gdzieś wszelkie jej serialowe dokonania, których nota bene nie znam. W debiucie Vego wszyscy zresztą zagrali świetnie, na czele z Grabowskim i Stroińskim.

ocenił(a) film na 1
desjudi

Ja ja widzialem w serialu na okladkach gazet i nawet w reklamie i nie mam zamiaru jeszcze ogladac jej w filmie. Jak by byla warta tego szumu jako aktorka to moze warto bylo by to ogladnac ale nie nadaje sie nawet do tego by stac na promocjach w media markt. Wszystko do czego doszla zawdziecza tylko nazwisku a nie talentowi aktorskiemu.
Po raz kolejny okazalo sie ze z beztalecia Tatus z wplywami potrafi zrobic gwiazde.

ocenił(a) film na 9
no_mad

przemawia przez Ciebie głupia zazdrość albo/i głupota. jak możesz oceniać poziom aktorstwa Weroniki Rosati w filmie pt. "Pitbull", skoro nawet tego filmu nie widziałeś? Co mają do rzeczy jakieś okładki tygodników, reklamy czy seriale?? Zobacz film, a potem oceniaj, inaczej narażasz się po prostu na śmieszność.

ocenił(a) film na 1
desjudi

Swoja nadinterpretacje moich wypowiedzi zostaw dla siebie. Na smiesznosc i glupote narazasz sie sam\a pisze o Rosati miernej aktoreczce i tandetnej gwazdeczce polskiego "szoł bsnesu" pisze nie na podstwaie pitbulla a na podstawie sposobu i jej wystepow czy to w seriali czy to programow telewizyjnych z jej udzialem i to mi wystarczy by oceniac ja jako beztalencie z nazwiskiem tatusia.

no_mad

to dlaczego piszesz o rosati przy "pitbullu" a nie tu ))http://www.filmweb.pl/Weroni ka,Rosati,filmografia,Person,i d=140801
?

ocenił(a) film na 1
Sajber

O dzieki tam tez dorzuce swe 3 grosze :P a powaznie to dlatego ze szukalem nowosci i trafilem na pitbulla z nia w roli glownej.

Ps. czy normalne jest ze na:
http://doza.o2.pl/?s=4099 - zapowiedzi filmowe O2
przy filnie Pitbull w linijce wyk. W.Rostai jest podana jako pierwsza ? hmm nazwisko ma na R imie na W wiec powinna byc po Dorociński czy moze nawet Gajos chyba ze kobiety maja pierszenswtwo ?
ale idac dalej to przy
Następny dzień w raju
reż. Larry Clark
wyk. James Woods, Melanie Grifith, Vincent Kartheiser, Natasha Gregson Wagner
wiec albo tworcy O2 pisza co chca i jak chca albo pani Rosti dostaje gratisy za mierny talent :) ale to mi sie tylko zdaje ?

ocenił(a) film na 9
no_mad

powtarzasz się, chłopie.
to dyskusja o "Pitbullu", a nie o Rosati i jej dokonaniach aktorskich w serialach bądź na okładkach magazynów. i dlatego oceniam jej występ wyłącznie w tym filmie. Ty filmu nie widziałeś, a zachowujesz się jak narwany gówniarz, który zjadł wszelkie rozumy.
I nie nazywać tego głupotą?

ocenił(a) film na 1
desjudi

Glupota mozna nazwac twoje wycieczki "osobiste" tzn mowienie ze jestem glupi bo mam wlasne zdanie na temat jej aktorstwa wynika to pewnie z braku argumentow w tej dyskusji do ktorej stworzone jest forum, po to by sie wypowiadac na temat zwiazany z glownym watkiem a ja jeszcze raz mowie jak bys nie zrozumial\a ze Rostati to 3 ligowa aktoreczka ktorej nazwisko zalatwilo role w tym i innych przedsiewzieciach medialno-filmowych.

I jaki ma to zwiazek z Pitbullem ? ano taki ze Ona tam gra jak bys jeszcze nie zrozumial\a.

ocenił(a) film na 9
no_mad

gościu, nie masz nic do powiedzenia na temat roli Rosati w filmie "Pitbull", bo filmu nie widziałeś, więc oszczędzaj język, bo narażasz się po prostu na śmieszność. nie ocenia się filmu [aktorstwa, reżyserii, scenaiusza itp], jesli sie go nie widziało - to jest proste jak konstrukcja cepa i jasne dla każdego co najmniej średnio inteligentnego osobnika odwiedzającego tak zacną stronę jak FilmWeb.

no_mad

Nie widzę tu własnego zdania tylko powielanie zasłyszanych stereotypów o tej aktorce i chwalenie się ignorancją oraz brakiem podstaw do krytyki (tj. obejrzenia jej filmów i seriali).

desjudi

wpadłeś we własne masło stary
rozmowa na temat weroniki jest ściśle związana z pitbullem bo w nim zagrała
tyle

ocenił(a) film na 9
galopujacy_jelen

ale czy jest to miejsce na dyskusje o Rosati-aktorce serialowej i Rosati-gwieździe okładek magzynów dla kobiet? ok, niech będzie, ale bez ocen jej dokonań aktorskich w filmie, którego się nie widziało. a tutaj jest inaczej, stąd reakcja.

no_mad

Takie opinie zamieszczaj na pudelku a nie na forum filmowym. Twój prywatny stosunek do Rosati mało kogo obchodzi.

użytkownik usunięty
desjudi

coś w tym jest chociarz niezła z niej suka

użytkownik usunięty
desjudi

a ja myślę,że ona chociaż zagrała fajnie to troche nie pasuje do tej roli.Myślę,że naprawde pasowala by Doda ELEKTRODA.Serio

ocenił(a) film na 10

Doda nie ma urody ormianki....

Mówisz masz.

użytkownik usunięty
no_mad

Chyba masz do niej jakis osobisty kompleks.Co ona Cie obchodzi?Zrobila Ci cos zlego?Czepiles sie.

To fakt że nie ma co oceniać aktorki po roli w filmie którego się nawet nie widziało. Faktem jest jednak również to że zbyt często różne castingi wygrywają "znajomo" brzmiące nazwiska... Zbieg okoliczności ? Nie sądzę...

ocenił(a) film na 6
Gregg

W polskim przemyśle filmowym żadna zbieżność nazwisk nie jest przypadkowa. Żadna.

no_mad

Dajcie już spokój Weronice . Dla mnie to fajna dziewczyna . Ma swoje pięc minut , no i dobrze je potrafi wykorzystac . W roli Dzemmy wcieliła się fantastycznie . Wielkie brawa .

no_mad

zgadzam sie w zupelnosci z tym, co napisales/as. ona nie powinna brac sie za aktorstwo. podobna sytuacja byla z alicja bachleda-curus, ktorej tatus, rowniez polityk dyplomata pomagal sie wcisnac w te ciasne luki aktorstwa. tym swiatem filmowym rzadza pieniadze i uklady a ci, ktorzy sa naprawde warci tych rol nie maja szans na przebicie sie. moja kolezanka zaczela aktorstwo i ja anna seniuk zniszczyla, wielka niby aktorka mowiac jej ze nie ma przeszlosci filmowcow w rodzinie i zadnych plecow wiec nie moze byc aktorka. az glowa boli od tych malwersacji...

ocenił(a) film na 10
no_mad

Wczoraj oglądałam ten film naprawdę WARTO - jakiś czas temu była w tv nowela dokumentalna o policjantach z wydziału zabójstw - pitbull oddaje ten klimat.
A propos: "Polska ehhh" - właściwie dlaczego Polska? Taka Zośka Copolla też ma sławnego ojca i nie zmieniła nazwiska. Nepotyzm jest wszędzie natomiast widać że TY nie oglądałeś filmu- Rosati w pitbullu jest świetna.

afrysia

ekhem, no więc tak: przeczytałam sobie dyskusje i wbrew temu, co tam jest napisane, wyraże swoją solidarność ze wszystkimi kinomanami, którzy nie myślą penisem. bo ładna ona jest faktycznie, ale piegowatą buzią i nazwiskiem nie nadrobi braku talentu. za kilka lat jej kochani rodzice przeniosą się na łono Abrachama, i wtedy zobaczymy, gdzie ją obsadzą. :) a teraz lecę na jej stronkę i kontynuuję krucjatę przeciw WR. dziewczyna doprowadza mnie do szału... :(

ocenił(a) film na 8
anews

Mi się w pitbullu podobała...i serio wypraszam sobie.!!!!.uważanie że sianie agresja w jej strone to przejaw zazdrości bo jest taka śliczna to bzduuuuura!już Trzebiatowska ładniejsza choć dwa razy większe próchno takiego hejtu nigdy nie zebrala

ocenił(a) film na 10
no_mad

phhh. no wlasnie, hehe. do tej pory zabardzo ejj nie cenilem ,a le po Pitbullu uwazam ze jest naprawde dobra. szacuneczek. zagrala super.
a dlaczego tak wielu jej nie lubi? bo jest piekna dziewczyna i wiele kobiet nienawidzac jej marza zeby byc na jej miejscu a wiele mezczyzn mysli o tym ze nigdy nawet na nich nie spojrzy:)

fakt faktem. za grala git
pozdro robal

robakzszu

Wiecie co ... tym ktorzy krytykuja Roseti... to tak naprawde... krytykuja ja tylko ze wzgledu na nazwisko... zazdrość? nie rozumiem takich ludzi...

ocenił(a) film na 7
BMF

a ja nie rozumiem jak się mozna wypowiadać w temacie nie znajac nazwiska głównej "winowajczyni"

ocenił(a) film na 7
no_mad

zgadzam się z Tobą
film ogladałem a i serial "M jak miłość" czasem obejrze
jak to jest dobra aktorka to ja nie będę już polskich filmów oglądał
zresztą ostatnio tylko Wesele oglądałem

no_mad

Nie przepadam za nią, ale akurat w tym filmie bardzo mi pasowała:) Nie wyobrażam sobie w tej roli innej aktorki.

no_mad

Moim zdaniem świetnie się sprawdziła w tej roli, tyle w temacie.

ocenił(a) film na 9
no_mad

Ale jak gra!
https://www.youtube.com/watch?v=6eh_FVf3aOs
https://www.youtube.com/watch?v=xwSFLLjVvmA

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones