PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140459}
7,2 97 472
oceny
7,2 10 1 97472
5,7 25
ocen krytyków
PitBull
powrót do forum filmu PitBull

bo ten serial jest tak wsztywny jak amerykanskie poraszki, scenariusz jest nawet dobrze napisany,
Pawel Krolikowski, Weronika Rosati, Rafal mohr, Janusz Gajos i przedewszystkim Andrzej
Grabowski (powinien dostac oskara za te kreacje) sa jeszcze w miare naturalni i niemecza mnie
sceny z nimi ale cala reszte przerastaja te role :P Ale to raczej nie ich wina tylko rezysera ktory
wzoruje sie na czyms czego idei niepojmuje :P

ocenił(a) film na 7
Zywiec20

Ehhh... kolejny, który liczył na jakieś cuda. Kilka lat temu dawny policjant z kryminalnej oznajmił mi, że ten serial najlepiej przedstawia tamte lata policji. Nie ma takiego drugiego, który by tak dokładnie to oddawał. Fakt, że jest co nieco dodane, ale wiele w tym serialu prawdy.

Zgrebol

w sumie nieliczylem XD na cuda nieliczylem tylko na wiekszy naturalizm niz drewnione aktorstwo na sile, na rozrywke a nie na sztywny realizm, to sukces ze jakis policjant sie utozsamia z projektem, znaczy ze serial jest realistyczny ale ja niemam nerwow na to wymuszane aktorstwo :P

ocenił(a) film na 9
Zywiec20

zapomniałeś dodać Marcin Dorociński.

Sol1987

niemasz pojecia jak mi glupio :P Ale nietrzeba tego potkreslac tak czy siak ;]

ocenił(a) film na 8
Zywiec20

zanim zaczniesz się wypowiadać w formie pisemnej naucz się ortografii, bo tego się czytać nie da

Gerzee

Zauwazylem ze dwa bledy ale zdanie caly czas ma sens :P

ocenił(a) film na 8
Zywiec20

4 albo 5, ale nieważne, miałem gorszy dzień+ bardzo lubię ten serial(poza trzecim sezonem), więc za opryskliwy ton wypowiedzi przepraszam
jednak amerykańskie seriale nie pokazywały policji w tak bezwzględny sposób jak są tutaj przedstawieni. dodatkowo zamiast kłaść wszystkie możliwe problemy życiowe; zdrowotne, rodzinne, narkotykowe, moralne, na jedną postać, rozłożono te problemy po kilku postaciach. no jak Grabowski się zakochuje to jest piękne ale słabo zrobione, mogli zostać przy zakochanym Dorocińskimi nie robić więcej dramatów. w skrócie nie zgadzam się z Twoją oceną. Dorociński zagrał super, jak zawsze zresztą. powiedziałeś że resztę przerosły ich role. jaką resztę? tylko oni się liczą tak na prawdę: gajos, dorociński, królikowski, grabowski, mohr(nie lubię gościa, ale zagrał ok) i stroiński(niekoniecznie w tej kolejności) oni się liczą i oni dobrze zagrali wszyscy co do jednego. rosati wybitna nie jest ale do tej roli pasowała i nie wymagałem od niej więcej

Gerzee

Tak serio to pitbull podoba mi sie bardziej niz amerykanskie buble typu NCIS czy CSI, natomniast od niektorych wymagalbym bardziej naturalnej gry

Zywiec20

Z tego co czytałem, reżyser bardzo dobrze poznał to środowisko zanim zaczął robić film. To był chyba wywiad z nim.
Wynikało z niego, że tak naprawdę film powstał na bazie doświadczeń reżysera zdobytych w trakcie (?) pracy w tym środowisku - nie pamiętam dokładnie szczegółów, ale jest to na pewno do znalezienia.

Zywiec20

*porażki
Każdy ma swoje zdanie, ale... tego typu wypowiedzi wiele o Tobie mówią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones