PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140459}
7,2 97 472
oceny
7,2 10 1 97472
5,7 25
ocen krytyków
PitBull
powrót do forum filmu PitBull

I pomyśleś że chciałem być policjantem, zdanie takie wyrobiłem sobie w praktyce wystarczy po prostu poprosic ich o pomoc i wszystko sie zaraz wyjaśnia. Ciągle narzekają na zarobki ale jaka praca taka płaca a takie filmy jak ten pokazuje to czego brak polskiej policji JAJ !!

Gutek_6

Jeszcze jedno chciałem dodać to nie ich wina ale naszego systemu tego sie w nim nauczyli

użytkownik usunięty
Gutek_6

A co ma system do tego. Po prostu jest to ich wina i tyle. Każdy odpowiada aza swój lo si kropka. Ciekawe ile jeszce lat hipokryci tacy jak ty będą zwalali wszystko na system? Na system czyli na co? Na wszystko tylko nie na samych siebie. Tak jest najprościej. A i nie zgadzam się zę to lamerzy i drechy. Znam kilku spoko psów.

Jak można się wypowiadać za wszystkich policjantów, są lamy i sa równi goście, to że łapią i zamykają gangsterów to znaczy że policja w polsce działa !

ocenił(a) film na 7
Gutek_6

Policja to w większości tacy ludzie o jakich piszecie powyżej... Ale to co często przekazują prasie to czyste kłamstwa... Przykłady mam podawac?
P.S.: Czy ten temat nie odbiega trochę od filmu :)?

użytkownik usunięty
Gutek_6

Jednak film Pitbull pokazuje w sumie pozytywny wizerunek policji pod tymi ludzki słabościami jest jednak chęć walki nawet po za systemem.
Obrońcy praw człowieka nie będą zadowoleni ze scen torrtur w komisariacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones