PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140459}
7,2 97 472
oceny
7,2 10 1 97472
5,7 25
ocen krytyków
PitBull
powrót do forum filmu PitBull

nie przedstawia rzeczywistego obrazu policji. Mam nadzieję, że to jakieś niechlubne wyjątki. Bo jeżeli tak nie jest, to strach się bać. Alkoholicy, ćpuny, łapówkarze chronią nasze życie i mienie? To byłoby straszne.
Z przebiegu filmu nie wynika, że ci policjanci zrobili coś dobrego dla społeczenstwa, nie widać, że ich praca spowodowała spadek liczby zabójstw, o którym jest parę słów na końcu. Z przebiegu filmu wynika, że rozwiązanie wydziału było jak najbardziej uzasadnione.

ocenił(a) film na 6
CzPW

Polecam dwie książki Patryka Vegi:"Złe psy.W imię zasad" i "Złe psy.Po ciemnej stronie mocy" Tam obraz policji pokazany jest bardzo dokładnie.

ocenił(a) film na 7
CzPW

A ja mam nadzieję, że to właśnie takie zakapiory, a nie jakieś lalusie, bo tacy się do bandziorów nie nadadzą. W filmie złapali dwóch bandytów, więc w sumie ich funkcjonowanie miało sens.

ocenił(a) film na 6
grzechu_84

Bycie twardzielem nie wyklucza uczciwości i kulturalnego zachowania. Ja dopuszczam łamanie prawa przez policjantów jeżeli polega ona na dokopaniu jakiemuś ewidentnemu przestępcy gdy przestępstwo jest pewne i sprawcy pewni. Wtedy jestem nawet za.

ocenił(a) film na 7
CzPW

Wydaje mi się, że zbyt wrażliwy i kulturalny człowiek nie wytrzymałby pracy przy ściganiu jakiś recydywistów z mózgiem przepalonym gorzałą, albo przećpanych i przekoksowanych sebiksów. Jakoś nie umiem sobie wyobrazić, żeby np. ktoś taki jak Herkules Poirot kulturalnie ścigał i przesłuchiwał jakiegoś praskiego żula. Całe szczęście znam to tylko z filmów, więc sobie tylko gdybam.

ocenił(a) film na 8
CzPW

Policjant Sławomir Opala pierwowzór min. Despero miał 98% rozwiązanych sparw w wydziale zabójstw i wydziale kryminalnym.Może powinieneś obejrzeć serial który jest rozwinięciem filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones