PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140459}
7,2 97 465
ocen
7,2 10 1 97465
5,7 25
ocen krytyków
PitBull
powrót do forum filmu PitBull

Po co mam się rozpisywać na temat filmu , skoro już wszystko zostało napisane lub powiedziane , reżyser zebrał tyle pochlebnych opini , że zapewne nakręci jeszcze lepszy obraz . Nie wiem jak wy ale dla mnie najlepsze są w tym filmie dialogi ( od czasów " Kilera " ) . Wszystkich pobija w tej kwestii WERONIKA ROSATTI i jej kultowe " w dupie " czy też scena aferowo - torebkowa . Przecież to coś pięknego , żargon warty oscara.

ocenił(a) film na 8
Alexanderrr

hehe zgadzam sięz przedmówcą ... "no nie no, ja bym zdąrzył opie***ć pół bułki wrocławskiej" :) Ale the best bylo chyba jak Gebels gadał z gosciem "od strzelnicy" (Sylwester Maciejewski), kwestia z serialu, zaczyna Gebels :)
-postrzelać bym chciał
-ja tez bym chiał
-do tarczy
-a czy ja sie pytam do czego?
-masz cos?
-telewizor i pare telefonów moge Ci skroić
-nie mam do kogo dzwonić
-do mnie zadzwoń sam siedzę, z chęcią pogadam
-z nią se pogadaj (wyciąga 0,5)

Czekam na kontynuacje :)

ocenił(a) film na 7
ghosst

Ten film jest jak "Pulp Fiction" ,Tarantino - kultowe kwestie , kultowe sceny , kultowy film.

ocenił(a) film na 2
Alexanderrr

Jak "Pilp Fiction"....o boze koleś co Ty gadasz :/. Pitbull to dno...a takie teksty denne to Pasikowski wymyślał 20 lat temu.

ocenił(a) film na 7
Yesh

Po pierwsze nie piszę się "Pilp Fiction" , tylko " Pulp Fiction " , a po drugie jest to moje własne , subiektywne zdanie z , którym nie musisz się zgadzać , a po trzecie nie porównujmy do Patryka Vegi , Pasikowskiego bo to troche inny poziom .

ocenił(a) film na 7
Yesh

Po pierwsze nie piszę się "Pilp Fiction" , tylko " Pulp Fiction " , a po drugie jest to moje własne , subiektywne zdanie z , którym nie musisz się zgadzać , a po trzecie nie porównujmy do Patryka Vegi , Pasikowskiego bo to troche inny poziom .

ocenił(a) film na 2
Alexanderrr

"Pilp Fiction" to byla zwykłą literówka...uwielbiam jak ktos sie o takie idiotyzmy czepia. Inny poziom ? znaczy sie w którą stronę? bo ja to już wole Pasikowskiego. Wymienianie Pulp Fiction i tego polskiego szajsu w jednym zdaniu to istna profanacja. Pitbull to tylko wulgaryzmy i chlanie. Nic się ze sobą nie klei i praktycznie żadne sceny nie mają jakiegokolwiek wpływu na postęp w głównym wątku ten film jest kretyński, że aż głowa boli. Jasne możesz miec swoje zdanie... Tylko nie porównuj więcej takich filmów jak Pulp Fiction z tym gównem na żadnym szczeblu.

ocenił(a) film na 7
Yesh

Jeśli w Pitbullu widzisz tylko wulgaryzmy i chlanie to jesteś w kropce i widocznie nie zrozumiałeś filmu .

ocenił(a) film na 8
Yesh

Wymień 5 rzeczy wyjątkowych w Pulp fiction!? Serio ...bo ja myślę że sporo widziałam...chłamu strasznego czegoś fajniejszego ..też coś co możliwe że było za trudne dla mnie...ale oglądałam ten film naćpana i pijana bardzo i nudził mnie w ch"***

ocenił(a) film na 9
Alexanderrr

A jak ona gra!
https://www.youtube.com/watch?v=6eh_FVf3aOs
https://www.youtube.com/watch?v=xwSFLLjVvmA

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones