PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140459}
7,2 97 465
ocen
7,2 10 1 97465
5,7 25
ocen krytyków
PitBull
powrót do forum filmu PitBull

Jakie są wasze spostrzeżenia? Pytam w ten sposób, bo pytanie typu który serial jest lepszy raczej nie
ma sensu - każdy ma inny gust. Powiem tylko tyle, że zacząłem oglądać Pitbulla i jak dla mnie jest
genialny stąd moje pytanie o porównanie tych dwóch seriali bo jak skończę oglądać chciałbym zacząć
jakiś nowy a z tej kategorii z polskich to chyba jedynie Fala Zbrodni może być godna uwagi
(Kryminalnych nie biorę pod uwagę w ogóle bo to chłam jest).

ocenił(a) film na 9
Kax79

Po obejrzeniu Pitbulla, "Falę zbrodni" włożysz między chłamy razem z "Kryminalnymi"... Przynajmniej u mnie wywołała uśmiech zniesmaczenia po Pitbullu.

photograph1

Właśnie tego się obawiam, że Falą Zbrodni nie zaleczę pustki po zakończeniu oglądania Pitbulla (co de facto się stało przedwczoraj). Jak widać jeśli idzie o seriale kryminalne to tylko publiczna TV, żadne tam Polsat-y czy TVN-y ze swoimi criminal-fiction serialami. No nic, wezmę się chyba za Glinę, potem Oficera (przynajmniej 1-y sezon) potem podgonię z Paradoksem. Jakoś to będzie. Aha póki co pozostała mi jeszcze pełnometrażówka Pitbulla na otarcie łez.

ocenił(a) film na 8
Kax79

Odwróceni jest świetnym serialem, zrobiony przez TVN. Trochę inna tematyka, bardziej sensacyjny niż kryminalny.

Essien_M

Zgadzam sie w 100% - Odwróconych już widziałem w całości chyba z 3 razy. Co jakiś czas wracam sobie do tego serialu bo jest dobry (ta moja poprzednia uwaga odnośnie TVN-u była trochę na wyrost bo ten serial jest wyjątkiem od tej reguły).

ocenił(a) film na 8
photograph1

Dokładnie zgadzam się w 100% "Pitbull" jest zdecydowanie poważniejszy i zdecydowanie bardziej skierowany w stronę osób rozumnych z świetną grą aktorską i nie tylko,a"Fala Zbrodni"jest zdecydowanie słabsza choć chyba jednak znacząco lepsza niż jacyś kryminalni co to w ogóle jest za dziadostwo.

ocenił(a) film na 8
DemiaN

Pitbull jest bardzo rzeczywistym filmem a mówię to na podstawie moich przesłuchań przez policję, całe ich rozmowy, cwaniactwo, przesłuchania a nawet sposób chodzenia Igora idealnie pasuje do rasowych kryminalnych z Warszawy, ja po obejrzeniu pierwszych odcinków stwierdziłem że film musi być robiony na podstawie prawdziwej psiarskiej roboty, przesłuchania w 100% odzwierciedlają prawdziwe przesłuchania, z tym że przy prawdziwych przesłuchaniach dochodzi jeszcze przemoc fizyczna, przynajmniej na mokotowskiej rejonówce z panem Paczewskim i Kotem, w każdym razie fala zbrodni to jakaś dziecinada pod szerszą publike, pitbull dla ludzi myślących, aktorzy Grabowski, Dorociński i Królikowski pasują na psów tak samo jak na aktorów, osobiście uważam że "Pitbull" swoją realnością przebił pierwszą serię "Ekstradycji" z jej klimatem lat 90, ogólnie Pitbull, Ekstradycja i Odwróceni to to co warto obejrzeć reszta seriali z ich głównymi bohaterami to jakaś tam parodia i śmiech na sali

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones